WhatsApp

Hakkımızda

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Kurumsal Hakkımızda

Hakkımızda

Zamir, müşterilerine yaratıcı ve somut geri dönüş odaklı çözümler sunarak dijital inovasyon, mobil uygulama, web tasarım ve yazılım hizmetleri veren bir bilgi teknolojileri firmasıdır.

2017 yılından bu yana birçok projeye imza attık. Bilgi teknolojilerini en iyi şekilde kullanarak müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın isteklerine etkin çözümler sunuyoruz.

Zamir Bilgi Teknolojileri, kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ve karlılığını daima ön planda tutmuştur. Ürettiğimiz işlerin güncel ve yaşayan projeler olmasına özen göstermekteyiz. Sektörün en büyük sorunlarından biri olan teslim sonrası bakım ve destek sorununu, sürekliliğimiz ve iş bilincimiz sayesinde çözerek müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın memnuniyetini sağlamaktayız.

Dönem teknolojisine anında adapte olan ve değişime açık, dinamik ve genç bir ekip ile yüzlerce kurumsal firmaya hizmet vermekteyiz. Bu sebeple doğru stratejileri bulmakta ve modern çözümler üretmekteyiz.